História a súčasnosť
  Spoločnosť ProTech Service, s.r.o. vznikla v roku 2002 s cieľom poskytovania profesionálnych služieb v oblasti ostrenia a výroby štandardných a špeciálnych nástrojov pre trieskové obrábanie kovov. Za pomerne krátke časové obdobie sa firma stala lídrom v inováciach a technologickom vybavení a v súčasnosti je schopná realizovať riešenia v problematike trieskového obrábania "na kľúč", vrátane technologického a konštrukčného spracovania nástroja, jeho výroby a vlastného PVD povlakovania, až po úspešné odskúšanie nástroja v prevádzke.
K napĺňaňiu našich hlavných cieľov nám významne pomáhajú dlhodobé skúsenosti našich zamestnancov a ambícia nájsť správne riešenie pre každú zákaznícku aplikáciu v čo najkratšom čase a v prijateľnej cene.
Táto filozofia bola základom pre budovanie nášho technologického vybavenia, ktoré je najmodernejším a najširším v rámci celej SR, počnúc manuálnymi 3 až 5 osími ostričkami Ewag, Christen a Junker až po najmodernejšie 3 a 5 osé CNC brúsky Saacke a Walter ako aj optické profilové brúsky PeTeWe a Wasino.
 

riaditeľ spoločnosti