Spoločnosť Commerc Service, s.r.o. rešpektuje ochranu vašich údajov
Táto webová lokalita používa súbory cookie na správu autentifikácie, analýzy a ďalšie funkcie. Ak chcete úplne využiť našu webovú stránku, musíte súhlasiť s tým, že môžeme umiestniť tieto typy súborov cookie do svojho zariadenia.
  •  

Nástroje SGS Tool

Spoločnosť SGS Tool z USA patrí k technologickým lídrom vo výrobe tvrdokovových nástrojov širokého sortimentu ako sú vrtáky, frézy, nástroje na obrábanie kompozitov, technické frézy, výstružníky a pod.. Hlavný dôraz pri výrobe nástrojov sa kladie pre aplikácie vysokorýchlostného obrábania v automobilovom a leteckom priemysle a pri výrobe foriem a tvárniacich nástrojov . SGS disponuje vlastným vývojom nástrojov, moderným výrobným strojovým parkom a vlastnou radou povlakov vyrábaných pod chránenou známkou "NAMITE". Nástroje sú dodávané pod chránenými nazvami, aby sa týmto zvýraznila ich výnimočnosť pre rôzne aplikácie obrábania. Ide napr. o nástroje pod označením OMEGA-BURS, TurboCarb, Z-CARB, Series 7, HI-PERCARB, IC-Carb a pod..

Úplný výrobný sortiment firmy SGS Tool a technické dáta pre použitie jednotlivých nástrojov nájdete na www.sgstool.com

Sortiment nástrojov SGS Tool pozostáva z následovných skupín výrobkov, ktoré Vám ponúkame spolu s vynikajúcou technickou podporou:

Technické a odihľovacie frézy

Vyrábajú sa technciké frézy a technické frézy SGS Tool, ktoré sú najpredávanejšími v rámci celosvetového predaja.K najbežnejším aplikáciam patrí predovšetkým výroba foriem, tvárniacich nástrojov, ozubení a pod. Disponujeme najširším sortimentom týchto nástrojov v rámci SR a postupne vytvárame trvalé skladové zásoby s cieľom optimalizácie dodávok. Okrem vynikajúcej kvality, sortimentu a disponiblity nástrojov ide o cenovo veľmi zaujímavé výrobky.

Technické a odihľovacie frézy

Tvrdokovové monolitné frézovacie nástroje

Spoločnosť SGS Tool ponúka širokú ponuku tvrdokovových fréz pre každú aplikáciu. Počnúc štandardnými frézami až po dlhé, krátke, obojstranné, hrubovacie , miniatúrne a pod., širokú ponuku fréz navyše dopĺňajú výkonné povlaky a rýchla skladová dostupnosť.

Tvrdokovové monolitné frézovacie nástroje

Nástroje pre kompozitné materiály

SGS Tool ponúka nástroje špeciálnej konštrukcie a geometrie pre opracovanie dreva, plastov a iných neželezných materiálov. V dispozícii sú nástroje pre opracovanie všetkých druhov kompozitov na báze sklenných vláken a neželezných materiálov, vrátane fréz, vrtákov, technických fréz s geometriou , ktorá zamedzuje vytrhávaniu materiálu.

Nástroje pre kompozitné materiály

Presné tvrdokovové vrtáky

Monolitné Vrtáky SGS Tool sa vyznačujú špeciálnou geometriou a ďalšími špeciálnymi črtami, ktoré zaručujú vysokú presnosť vyrábaných otvorov aj pri použití vysokých posuvov. K dispozícii sú rôzne druhy povlakov ako napríklad Ti-NAMITE (TiN), Ti-NAMITE-A (AlTiN) a Ti-NAMITE-C (TiCN), ktoré výrazným spôsobom zvyšujú životnosť nástrojov. SGS taktiež ponúka špeciálne nástroje na opracovanie dier ako sú presné výstružníky, zrážače hrán a pod..

Presné tvrdokovové vrtáky

Keďže z kapacitných dôvodov nie je možné uviesť úpný sortiment každého výrobcu vyžiadajte si u nás ich kompletný katalóg.

O výbere najvhodnejšieho typu nástroja pre vašu výrobu sa poraďte s naším odborným personálom.