•  

O nás

Spoločnosť ProTech Coating Service, s.r.o. vznikla v roku 2006 s cieľom poskytovania profesionálnych služieb v oblasti povlakovania nástrojov a strojných dielov pre svojich strategických partnerov ako aj rýchle sa rozvíjajúci automobilový priemysel. Spoločnosť sa taktiež venuje ďalšiemu vývoju povlakovacích centier a intenzívne vyvíja stále nové vysokovýkonné PVD vrstvy. Našimi zákazníkmi sú hlavne výrobcovia nástrojov a subdodávatelia automobilového priemyslu.

ProTech Coating Service, s.r.o. disponuje najmodernejšou technológiou a je jedinou spoločnosťou v strednej Európe, ktorá paralelne ponúka služby ostrenia a výroby nástrojov aj s logistikou z jedného bodu, čo prináša našim zákazníkom významné časové a nákladové úspory a ďalšie strategické výhody.

Investície realizované v posledných rokoch umožnili vytvorenie unikátnej technologickej kombinácie povlakov, ktoré svojim zložením a sortimentom ponúkajú jedinečné riešenia prakticky pre každého zákazníka.

Značka ToolRex®  označuje výrobky, služby a technológie, ktoré sú v rámci regiónu výnimočné, jedinečné a prinášajú svojim užívateľom mimoriadny pomer kvality a hodnoty.  V rámci tejto sekcie sú to všetky povlaky s príponou REX.

O nás coating