Spoločnosť Commerc Service, s.r.o. rešpektuje ochranu vašich údajov
Táto webová lokalita používa súbory cookie na správu autentifikácie, analýzy a ďalšie funkcie. Ak chcete úplne využiť našu webovú stránku, musíte súhlasiť s tým, že môžeme umiestniť tieto typy súborov cookie do svojho zariadenia.
  •  

Pásové píly

Firma Commerc Service, s.r.o. je od roku 2000 priamym zastúpením špičkového producenta pásových píl firmy Bomar, s.r.o. z ČR a predajom niekoľkých stoviek strojov patrí k lídrom svojho segmentu. Všetkým našim zákazníkom je dostupný náš špecializovaný predajca, vlastný servisný technik a sklad najpoužívanejších náhradných dielov v Prešove.

Hlavnými dôvodmi úspechu a vysokej obľúbenosti strojov BOMAR sú ich:

  • vysoká kvalita
  • technická prepracovanosť
  • spoľahlivosť
  • široký výrobný sortiment
  • cenová dostupnosť
  • geografická poloha výrobcu
  • ľahká dostupnosť náhradných dielov
  • silný záručný a pozáručný servis zabezpečovaný prostredníctvom Commerc Service, s.r.o.

Stručný prehľad ponúkaného sortimentu
Ponuka pásových píl zahŕňa stroje od malých mobilných ručných píl až po úplne hydraulické, CNC-riadené automaty s možnosťou obojstranných rezov, určených pre delenie oceľových materiálov takmer akýchkoľvek rozmerov.

Pulldown Rada strojov Pulldown určená na ľahšie aplikácie v stavebníctve a údržbe s možnosťou uhlových rezov a rozsahom rezu D=120 až 230mm.
Ergonomic Typová rada strojov Ergonomic zahŕňa ucelený sortiment pásových píl určený pre stredné strojárske a zámočnícke aplikácie. Všetky píly sú vybavené reguláciou klesania a určitým typom automatizácie od základných modelov, až po poloautomaty a CNC automaty. Píly umožňujú realizovať obojstranné uhlové rezy a vďaka výbornému pomeru cena/výkon patria k najpredávanejším.
Economic Rada strojov Economic určená pre jednostranné a obojstranné uhlové rezy s vynikajúcim pomerom cena/výkon, modulárne rozšíriteľné z ručných strojov na poloautomaty. 
Transverse Stroje typu Transverse predstavujú výkonnú radu poloautomatických a NC-riadených automatov s možnosťou obojstranného uhlového rezania, bohatou výbavou, skvelým rezným výkonom , veľkým rozsahom a presnosťou pri delení plných a profilových materiálov. 
Individual Dvojstĺpové poloautomaty a automaty série Individual pre uhlové rezy s vysokým rezným výkonom a vysokou presnosťou pre rezanie plných materiálov, rúr, profilov a zväzkov materiálu.
Compact Dvojstĺpové pásové píly rady Compact sú určené na sériové delenie plných materiálov a materiálov upnutých vo zväzku 
Extend Radu Extend reprezentujú výkonné hydraulické poloautomaty dvojstlpovej konštrukcie určené na rezanie hrubých rúr, plných aj profilových materilov pod uhlom 90°. 
SV Vertikálne pásové píly rady SV s obojstrannými uhlovými rezmi do 60° sú vhodné pre vývojové dielne, zhotovovanie prototypov a vzoriek, s prípadným rukou vedeným rezom. K dispozícii je široká škála prídavných zariadení.
AL 400 Poloautomatické kotúčové píly rady AL 400, 500 a 600 sú určené na delenie hliníkových materiálov, zliatin hliníka, medi a tvrdých plastov s chladením umiestneným v podstavci stroja. Píla ponúka aj možnosti uhlových rezov v rozsahu 60° - 0° - 90° a ďalšie upínacie a bezpečnostné prvky.
Basic Bomar taktiež ponúka širokú škálu profesionánych odihľovacích strojov rady Basic, Single a Orbital pre rôzne účely prípravy a opracovania ostrých hrán po rezaní. Podľa účelu použitia je možné si vybrať stolovú verziu, resp. verziu stroja s vlastným stojanom a dostatočným výkonom.
Dopravník K dispozícii je aj široký sortiment príslušenstva pre všetky druhy pásových píl, počnúc základnými druhmi dopravníkov, až po modulárne dopravníkové systémy s laserovým meraním a automatickým podávaním, stroje je možné vybaviť frekvenčnými meničmi, hydraulickými zverákmi, upínačmi zväzkov, tenzometrom a pod. O potrebnom príslušenstve sa poraďte s naším odborným predajcom.

Úplný výrobný sortiment firmy Bomar a technické parametre jednotlivých strojov nájdete na www.bomar.cz

Keďže z kapacitných dôvodov nie je možné uviesť úpný sortiment každého výrobcu vyžiadajte si u nás ich kompletný katalóg.

O výbere najvhodnejšieho typu nástroja pre vašu výrobu sa poraďte s naším odborným personálom.